top of page

Ayakkabı Ürün Fotoğraf Çekimi

Profesyonel e-ticaret ayakkabı fotoğrafçısı

✓Arka plan renk seçimi
✓6-9 poz seçeneği
✓Retouch
✓Ölçülendirme

Ayakkabi4.webp

Ücretsiz Deneme Çekimi Talep Formu

Tesekkurler!

FORM
Ayakkabi-5.webp
Ayakkabi-1.webp
Ayakkabi-13.webp
Ayakkabi-12.webp
_SNY2409.webp
_SNY2449.webp
_SNY2382.webp
Ayakkabi-11.webp
Ayakkabi-10.webp
Ayakkabi-7.webp
Ayakkabi-8.webp
Ayakkabi-4.webp
Ayakkabi-2.webp
Tommy-Hilfiger-Kadın-Spor-Ayakkabi-Fotograf-Cekimi-1.webp
H-Beyaz-Spor-Ayakkabi-Fotograf-Cekimi-1.webp

Ayakkabı Fotoğrafçısı mı Arıyorsunuz?

Ayakkabı ürün fotoğraf çekimi hizmetimizle, ayakkabılarınızın e-ticarette öne çıkmasını sağlayacak tüm teknik ekipmanlara ve profesyonel ekibe sahibiz. Beyaz fonda ayakkabı çekimi ve modelli ayakkabı çekimi hizmetlerimiz Seyrantepe'de bulunan stüdyomuzda verilmektedir.

50MM Fotoğraf Stüdyosu olarak, moda dünyasının dinamizmi ve değişen trendlerine uyum sağlayarak ayakkabı markalarımızın hikayelerini en etkili şekilde anlatıyoruz. Sadece ürünlerinizi değil, aynı zamanda marka kimliğinizi ve değerlerinizi yansıtan fotoğraflar çekiyoruz. 

Ayakkabı fotoğraf çekimi konusundaki uzmanlığımızla, ürünlerinizi e-ticarette etkili bir şekilde sergileyebilmeniz için yanınızdayız. Moda dünyasının zirvesinde yer almak ve rakipleriniz arasından sıyrılmak istiyorsanız bizimle iletişime geçin. Markanızı daha parlak ve etkileyici bir şekilde sunmak için buradayız. Ücretsiz deneme çekimi randevusu almak için bize ulaşın.

Ayakkabı Ürün Fotoğraf Çekimi Fiyatları

Ayakkabı fotoğraf çekimi için stüdyomuza gönderilecek tüm ürünlerin temiz, düzgün, bağcıkları bağlanmış, içi doldurulmuş olması gerekmektedir. Ürünler stüdyomuza sizin tarafınızdan kapıya teslim edilmelidir. Ayakkabı fotoğraf çekimi hizmeti, ürünlerin beyaz fonda dekupesiz 1500*1500 piksel ölçüsünde ve 72 dpi ya da 300 dpi boyutunda teslim edilmesi koşuluna bağlıdır.

 

Fotoğraflar farklı bir boyutta istenirse önceden bildirilmelidir. E-ticaret ürün fotoğrafları için dekupeye ihtiyaç yoktur. Ekstra dekupe istenmesi durumunda her bir fotoğraf için dekupe fotoğraf birim maliyeti çıkarılmaktadır. Ayakkabılar için ayakkabı fotoğraflarında barkod isim eklemesi istenir ise her bir fotoğraf için birim fiyata ekstra maliyet ilave edilir. Ayakkabı fotoğraf çekimi hizmeti tamamlandıktan sonra ürünler sizin tarafınızdan, stüdyomuzdan teslim alınmalıdır.

 

Özel istekleriniz, minimum ürün çekim sayıları ya da verilen diğer tüm hizmetlere göre fiyatlarımız değişiklik gösterebilir. Detaylı bilgi ve ürün çekimi planlaması için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

  • Whatsapp
bottom of page