top of page
Ev-Tekstil-Ikineko-Yatay-4_edited.jpg

E-Ticaret Ürün Fotoğraf Stüdyosu

12 Yıllık E-Ticaret Ürün Fotoğraf Çekimi Tecrübemizle Tanışın.

Ücretsiz Deneme Çekimi Talep Formu

Tesekkurler!

BePositive_Styling_1.webp

01

Moda Tekstil Ürün Fotoğraf Çekimi

Modelli moda tekstil ürün fotoğraf çekimi, askıda ürün fotoğraf çekimi ya da still life moda ürün fotoğraf çekimi hizmetlerimizi keşfedin. Fotoğraflar istediğiniz ölçülerde retouch işlemi tamamlanmış bir şekilde teslim edilmektedir. Fiyatlandırma; modelli çekimler için günlük; askıda yada still life moda fotoğraf çekimleri için ise ürün ve poz başına belirlenmektedir. Fiyat bilgisi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

02

Ev Tekstil Ürün Fotoğraf Çekimi

Ev tekstil ürün fotoğraf çekimi hizmetimiz; ürünlerinizin boyutuna, adedine ve kullanılan malzemeye göre değişkenlik göstermektedir.  Fotoğraflar istediğiniz ölçülerde retouch işlemi tamamlanmış bir şekilde teslim edilmektedir. Fiyatlandırma; ürünlerinizin sayısına ve boyutuna bağlı olarak ürün ve poz başına belirlenmektedir. Fiyat bilgisi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Ev-Tekstil-Ikineko-Yatay.webp
Tommy-Hilfiger-Kadın-Hasır-Topuklu-Ayakkabi-Fotograf-Cekimi-1.webp

03

Ayakkabı Ürün Fotoğraf Çekimi

Ayakkabı ürün fotoğraf çekimi, web sitenizde ya da pazar yerlerinde ürünlerinizi sergilemeniz için verdiğimiz hizmetimizdir. Kadın ayakkabı, erkek ayakkabı ve çocuk ayakkabı kategorileri başta olmak üzere; terlik, bot, spor ayakkabı gibi ürün kategorilerinde de hizmet fiyatlarımız değişmektedir.  Fiyatlandırma; ürünlerinizin sayısına ve boyutuna bağlı olarak ürün ve poz başına belirlenmektedir. Fiyat bilgisi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

04

Çanta Ürün Fotoğraf Çekimi

Çanta ürün fotoğraf çekimi, web sitenizde ya da pazar yerlerinde ürünlerinizi sergilemeniz için verdiğimiz hizmetimizdir. Çanta, valiz, cüzdan gibi ürün kategorilerinde fotoğraf çekimi hizmeti vermekteyiz. Beyaz fonda ya da still life olarak çanta ürün fotoğraf çekimi talep edebilirsiniz. Fiyatlandırma; ürünlerinizin sayısına ve boyutuna bağlı olarak ürün ve poz başına belirlenmektedir. Fiyat bilgisi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

1_edited.jpg
Dekupe_Baze_Sweat_2.webp

05

Ghost/Hayalet Ürün Fotoğraf Çekimi

Ghost ürün çekimi, hayalet ürün çekimi olarak geçmektedir. Cansız mankende ürünlerinizi profesyonel bir şekilde sergileyebilirsiniz. Kadın, erkek ve çocuk cansız mankenlerimizle; tekstil ürünlerinizin ürün fotoğraflarını dekupe ya da beyaz fonda talep edebilirsiniz. Fiyatlandırma; ürünlerinizin sayısına ve boyutuna bağlı olarak ürün ve poz başına belirlenmektedir. Fiyat bilgisi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

06

Mücevher Ürün Fotoğraf Çekimi

Değerli taşlardan oluşan mücevher ürünlerin fotoğraf çekimi hizmeti, diğer ürünlerden farklı çekim teknikleriyle gerçekleşmektedir. Ürünlerinizin rengi, maddesi, taş detayları ve ürün adedinize göre fiyatlandırma yapılmaktadır. Mücevher ürün fotoğraf çekimi talebinizi beyaz fonda ya da still life (styling) olarak iletebilirrsiniz. Fiyatlandırma; ürünlerinizin sayısına ve boyutuna bağlı olarak ürün ve poz başına belirlenmektedir. 

Mucevher_1.webp
Kozmeik_Momwell_1.webp

07

Kozmetik Ürün Fotoğraf Çekimi

Kozmetik ürünlerinin fotoğraf çekimi, ambalajlı ve ürün detaylı olmak üzere verilmektedir. Beyaz fonda ya da still life fotoğraf çekimi olarak hizmet talebinde bulunabilirsiniz. Fiyatlandırma, ürünlerinizin ambalajının yapısına ve ürün adedinize bağlı olarak değişmektedir. Detaylı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

08

Modelli Moda Ürün Fotoğraf Çekimi

Modelli yani profesyonel mankenli ürün fotoğraf çekimi hizmetimizde yalnızca günlük çekim ücreti dahildir. Anlaşmalı olduğumuz model ajansları ile iletişime geçmenizi sağlamaktayız.Model, make-up & hair, styling uzmanı fotoğraf çekimi hizmetimizde dahil değildir. Ürünlerinizin kategorisine bağlı olarak; bir çekim gününde ortalama 65-70 ürün çekilebilmektedir. Detaylı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

OliveAndLinen_Modelli_2.webp
CleanToGo_Dekupe.webp

09

Temizlik Ambalaj Ürün Fotoğraf Çekimi

Temizlik ambalaj ürün fotoğraf çekimi hizmetimiz; beyaz fon ya da still life ürün fotoğraf çekimi talebinize ve size özel verilmektedir. Ürünlerinizin ambalajına bağlı olarak ürün çekimi teknikleri değişebilir. Fiyatlandırma, ürünlerinizin ambalajının yapısına ve ürün adedinize bağlı olarak değişmektedir. Detaylı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

10

Gıda Ambalaj Ürün Fotoğraf Çekimi

Gıdambalaj ürün fotoğraf çekimi hizmetimiz; beyaz fon ya da still life ürün fotoğraf çekimi talebinize ve size özel verilmektedir. Ürünlerinizin ambalajına bağlı olarak ürün çekimi teknikleri değişebilir. Fiyatlandırma, ürünlerinizin ambalajının yapısına ve ürün adedinize bağlı olarak değişmektedir. Detaylı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Gida_Ambalaj_2.webp
Elektronik_Aksesuar.webp

11

Elektronik Aksesuar Fotoğraf Çekimi

Elektronik aksesuar ürün fotoğraf çekimi; şarj cihazları, powerbank, kablo, dijital aksesuarlar gibi kategorileri kapsamaktadır. Ürünün rengi, materyali ve ürün adedine bağlı olarak fotoğraf çekim ücretleri değişkenlik göstermektedir. Beyaz fonda da still life (styling) fotoğraf çekimi talep edebilirsiniz. Detaylı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

12

Endüstriyel Ürün Fotoğraf Çekimi

Endüstriyel ürünler fotoğraf çekimi hizmeti; ürünün boyutuna bağlı olarak fotoğraf stüdyomuzda ya da kendi üretim yerinizde verilebilir. Ürünlerinizin materyali ve ürün adediniz de, fotoğraf .ekimi hizmetinin bütçesini belirlemektedir. Detaylı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Endustriyel_Beyaz_Fon_2.webp
Vakko_Aksesuar.webp

13

Moda Aksesuar Ürün Fotoğraf Çekimi

Bujiteri ürün fotoğraf çekimi, moda aksesuarları ürün fotoğraf çekmi hizmetlerimiz; beyaz fonda, dekupe ya da still life (styling) olarak verilmektedir. Ürünlerinizin malzemesine ve ürün adedinize göre çekim teknikleri ve fiyatlandırma değişkenlik göstermektedir. Detaylı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

14

Yemek Styling Fotoğraf Çekimi

Yemek fotoğraf çekimi hizmetimiz; bir şef, bir yemek stilisti ile birlikte, stüdyomuzda ya da restoranınızda verilmektedir. Bir günlük çekim ücreti belirlenmektedir. Bir çekim gününde ortalama 50 tabak yemek fotoğrafı çekilmektedir. Fiyatlandırma, ürün çekim tekniğine ve bulunduğunuz lokasyona göre değişkenlik göstermektedir. Detaylı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Yemek_Styling.webp
bottom of page