top of page

Textile

Banyo tekstil, mutfak tekstil ve ev tekstil ürünleri fotoğraf çekimi hizmeti

Ev tekstil ürünleri fotoğraf çekimi, ürünlerin boyutuna, malzemesine ve satış kanallarına göre değişkenlik göstermektedir. Ev tekstil ürünleri genellikle banyo tekstil ürünleri fotoğraf çekimi, ev giyim tekstil ürünleri fotoğraf çekimi ve mutfak tekstil ürünleri fotoğraf çekimi olarak ayrılmaktadır. Ev tekstil ürünlerinin e-ticaret fotoğraf çekimleri, beyaz ya da renli fonda ya da mankenli olarak yapılabilmektedir. Renkli fonda ev tekstil ürünleri fotoğraf çekimi ya da still life yani styling ürün fotoğraf çekim hizmeti de verilmektedir.

Büyük ölçülerdeki ev tekstil ürünleri için gerekli tüm ekipmanlara ve styling malzemelerine sahip olan stüdyomuzda; yatak, yorgan, yastık, peştemal, havlu ve daha fazla ev tekstil ürünleri fotoğraf çekimi yapılabilmektedir.

 

Eğer kararsızsanız, ücretsiz deneme çekimi avantajımızdan faydalanabilirsiniz. 50MM olarak tüm müşterilerimizin memnuniyetini garanti etmekteyiz.

Siz de ev tekstil ürünlerinizin en etkileyici halini yakalamak ve potansiyel müşterilerinizin gözünde öne çıkmak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Sektördeki 12 yıllık deneyimimiz, yaratıcı vizyonumuz ve teknik uzmanlığımızla, markalarınızı estetik ve kaliteyle buluşturacak çözümler sunuyoruz. Kullandığımız tüm ekipmanlarımız son teknolojidir ve ürünlerinizi en doğru haliyle fotoğraflamaktayız.

Ev-Tekstil-Ikineko-Yatay-2.webp

Ücretsiz Deneme Çekimi Talep Formu

Tesekkurler!

Ev-Tekstil-Ikineko-3.webp
OliveAndLinen_Modelli_2.webp
Ev-Tekstil-Ikineko-Yatay-3.webp
Ev-Tekstil-Ikineko-Maya.webp
Ev-Tekstil-Ikineko-6.webp
  • Whatsapp
bottom of page