top of page

Ghost Photo Shoot

Ghost (Hayalet) fotoğraf çekimi, mankensiz ve havada yapılan özel bir ürün çekim tekniğidir. Genellikle tekstil ürünlerinin stüdyo fotoğraf çekimlerinde kullanılan bu yöntem, ürünlerin doğal bir akışta sergilenmesine olanak tanır. 50MM Fotoğraf Stüdyosu olarak, Ghost (Hayalet) fotoğraf çekimiyle tekstil ürünlerinizi daha uygun fotoğraf çekim maliyetleriyle öne çıkarıyoruz.

Bu özel teknikle, ürünleriniz mankensiz bir şekilde ortaya çıkarılır ve havada doğal bir şekilde asılı gibi gösterilir. Bu, ürünlerinizin hareket halindeyken nasıl görüneceğini gerçekçi bir şekilde yansıtmak için kullanılır. Mükemmel ışıklandırma ve profesyonel ekipmanlarımız sayesinde, ürünlerinizin tekstürü, rengi ve detayları en net şekilde görülebilir. Ghost (Hayalet) fotoğraf çekimiyle, ürünlerinizin estetik ve kalitesi ön plana çıkarılarak potansiyel müşterilerinizin dikkatini çekmek için etkili bir şekilde kullanılır.

 

Tekstil ürünlerinizin Ghost (Hayalet) fotoğraf çekimini yaptırmak istiyorsanız, profesyonel ekibimiz ve yenilikçi yaklaşımımızla, ürünlerinizin çekimlerini kusursuz ve çarpıcı bir deneyime dönüştürmek için buradayız. Bize ulaşın ve ürünlerinizin dokusunu ve tarzını en iyi şekilde yansıtacak özel çekimlerimizi keşfedin.

_SNY3446.jpg
_SNY5462.jpg
_SNY0109.jpg

Ghost Product Photo Shoot Pricing Details

Ghost mannequin product photo shootAll products sent to our studio must be clean and neat. Products must be delivered to our studio door by you.ghost photo shootservice, the products are presented undecorated on a white background.1500*1500pixel size and 72 dpi or 300It is subject to delivery in dpi size.

 

If photos are requested in a different size, notice must be given in advance. For e-commerce product photosthere is no need for decoupage. If extra decoupage is requested, the decoupage photo unit cost is deducted for each photo. If it is requested to add a barcode name to the photographs, an extra cost will be added to the unit price for each photograph.Ghost photo shooting serviceOnce completed, the products must be collected by you from our studio.

 

Our prices may vary depending on your special requests, minimum number of product shots or all other services provided. Please contact us for detailed information and product shooting planning.

  • Whatsapp
bottom of page