top of page
Ürün Çekim Seti

Ürün Fotoğraf Çekimi Hizmetlerimiz

50MM ekibi en yeni tarzları ve teknikleri ürün fotoğraflarınızda kullanmak için sürekli kendini geliştiren profesyonellerden oluşuyor. Böylece fotoğraflarınız her zaman modaya ve trendlere uygun olacak.

 

50MM, müşteri hizmetleri ve ekip çalışması konusunda aynı yaklaşımı benimsemiş sanatçıları sizin için aynı çatı altında bir araya getirdi.

 

Sunduğumuz hizmetlere göz atın.

Ürün Fotoğraf Çekimi Fiyatları ürünün kategorisi, sayısı, çekim detayları ve retouch süreci ile belirlenmektedir. Talep ettiğiniz hizmeti detaylı olarak paylaştığınızda, sizin için uygun bir fiyat teklifi sunuyor, onayınızdan sonra ise çekime başlıyoruz. Çekim esnasında da sizi ürün çekimi sürecini paylaşmaya çalışıyoruz. 

Ürünlerin teslim süreci şu şekilde işlemektedir; ürünleri fotoğraf stüdyomuza teslim etmeniz ve çekim bittikten sonra ürünleri fotoğraf stüdyomuzdan teslim almanız gerekmektedir. Yerinde fotoğraf çekimi hizmetimizde, yalnızca ekipmanlarımızın taşınma süreci için ek bütçe belirlenmektedir.

 

Ayakkabı fotoğraf çekimi hizmetimiz, ayakkabı fotoğraf çekiminde uzman ekibimiz tarafından titizlikle verilmektedir. 10 yıldır sektöre  hizmet verdiğimiz tüm markalarımızdan aldığımız geri bildirimler, sektörel ihtiyaçlar, tüketici beklentileri ve sosyal medya içerik değişkenlerini yakından takip ediyor; markanızın ihtiyaç duyduğu ya da duyacağı tüm çözümleri sunuyoruz. Retouch ya da dekupe hizmetleri ise yine ayakkabı fotoğraf çekimi hizmeti kapsamında verilmekte olup, ölçülendirme dahil ekstra bir ücret talep edilmemektedir.

Çanta fotoğraf çekimi hizmetimiz, çanta fotoğraf çekiminde uzman ekibimiz tarafından titizlikle verilmektedir. Çantaların içi dolu, kırışıksız ya da kendi formunda teslim edilmesi, ürün fotoğraf çekimi sürecini kısaltmakta ve bu da birim maliyetlere yansımaktadır. Instagram ve diğer sosyal ağlarda ürünlerin öne çıkması için gerekli olan kreatif çözümleri de, çanta styling fotoğraf çekim hizmetimizle birlikte verebiliyoruz. Fotoğrafların retouch ve ölçülendirme süreçlerinde de biz destek oluyoruz. Retouch ya da dekupe hizmetleri ise yine çanta fotoğraf çekimi hizmeti kapsamında verilmekte olup, ölçülendirme dahil ekstra bir ücret talep edilmemektedir.

Tekstil ürünleri fotoğraf çekimi hizmetimiz, talepleriniz doğrultusunda şekillenmekte olup; hayalet/ghost tekstil ürünleri fotoğraf çekimi, askıda tekstil ürünleri fotoğraf çekimi ve mankenli tekstil ürünleri fotoğraf çekimi olarak sizlere yardımcı oluyoruz. Tekstil ürünleri fotoğraf çekimi ücretleri, ürünün kategorisine, rengine, dokusuna, ebatına ve teknik çekim detayına göre değişkenlik göstermektedir. Masaüstü fotoğraf çekimi, askıda fotoğraf çekimi ya da mankenli fotoğraf çekimi hizmetleri, kendi içinde bütçelendirilmektedir. Retouch ya da dekupe hizmetleri ise yine tekstil fotoğraf çekimi hizmeti kapsamında verilmekte olup, ölçülendirme dahil ekstra bir ücret talep edilmemektedir.

Takı fotoğraf çekimi hizmetimiz, mankenli, masaüstü ve styling ürün çekimleri olarak verilmektedir. Takı fotoğraf çekimi uzun zaman alan bir proje olduğundan, birim maliyetleri de işin zamanına göre belirlenmektedir. Işık, yansıma, metale göre set-up kurulumu, takı fotoğraf çekimi hizmetinin fiyatlandırmasına büyük rol oynamaktadır. Retouch ya da dekupe hizmetleri ise yine takı fotoğraf çekimi hizmeti kapsamında verilmekte olup, ölçülendirme dahil ekstra bir ücret talep edilmemektedir.

Saat fotoğraf çekimi hizmetimiz, mankenli, masaüstü ve styling ürün çekimleri olarak verilmektedir. Saat fotoğraf çekiminde kullanılacak olan ekipmanlar, tekstil ya da ayakkabı çekimlerinde kullanılan ekipmanlardan farklıdır. Yansımalı ürünlerde ayrıca set-up kurulumu gerekmektedir ve bu durumda, ürün çekiminin birim maliyetlerini doğrudan etkilemektedir. Retouch ya da dekupe hizmetleri ise yine saat fotoğraf çekimi hizmeti kapsamında verilmekte olup, ölçülendirme dahil ekstra bir ücret talep edilmemektedir.

Yemek fotoğraf çekimi hizmetimiz, stüdyomuzda ya da yerinizde verilmektedir. Projede bir tane yemek stilisti ya da yemek şefi ile birlikte çalışmaktayız. Yemek fotoğraf çekiminde kullanılacak olan tüm aksesuarlar marka tarafından temin edilmelidir. Birim maliyetler, yemeğin kategorisi, fotoğraf boyutu, çekim alanı ve retouch süreci ile doğru orantılıdır. 

Ambalaj ve şişe fotoğraf çekimi hizmetimiz, stüdyomuzda verilmektedir. Yansımalı ürünlerde harcanan zaman birim maliyete de yansıtılmaktadır. Ürünlerin temiz ve talebe göre içi dolu olması gerekmektedir. Kırılması muhtemel ürünler için ekstra güvenlik önmeli alınmasını tavsiye ederiz. Retouch ya da dekupe hizmetleri ise yine saat fotoğraf çekimi hizmeti kapsamında verilmekte olup, ölçülendirme dahil ekstra bir ücret talep edilmemektedir.

  • Whatsapp
bottom of page